photo

Lista startowa

Trasa rodzinna

L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Krzysiek Kopel, Szymek Kopel (13) Kraków 
2Ireneusz Hebda, Julia Hebda (13)ChrzanówIrQ TeaM
3Justyna Bałaga, Łukasz Bałaga, Olaf Bałaga (10), Tymon Bałaga (5), Katarzyna Piotrowska (9), Marta Piotrowska i Gabriel PiotrowskiDąbrowa Górnicza
4Agnieszka (12), Joanna (16), Michał, Katarzyna Łukaszek Mysłowice Łukaszki
5Konrad Nizioł, Eliza Nizioł, Matylda (6), Pola (5) Katowice Niziołki
6Gosia Gruszka, Michał Gruszka (15), Grzegorz Pająk i Natalia Pająk (9)MikołówGooty Blue
7Agnieszka Grabecka, Rafał Grabecka, Przemysław Grabecka (16) Mysłowice 
8Joanna Rodzyn, Krzysztof Rodzyn, Gabriel Rodzyn (13), Florian Rodzyn (5), Michał Leśny, Teodor Leśny (5), Ewa Rodzyn, Alicja Rodzyn i Natalia UrbańczykImielinImieloki
9Faustyna (7), Przemysław S. Rybnik Tropiciele Żelków
10Małgorzata Malina, Piotr Rusocki, Sebastian Pachacz (15) Adam Pachacz (9) Kraków 
11Łukasz Frydel, Barbara Frydel, Aleksandra Frydel (14 lat) i Julia Frydel (10 lat)BytomSzalone Ślimaki
12Ania i Adam (12) Wilk Katowice Wilki
13Paweł Maślanka, Katarzyna Włodarczyk, Małgorzata Maślanka (8)  MysłowiceNiuniusie
14Krzysztof Dolata, Magdalena Dolata, Alicja Dolata (13), Katarzyna Dolata (11) i Michał Dolata (11)GliwiceDolatki
15Andrzej Olender, Anna Olender, Małgorzata Olender (6 lat) i Rafał Skrzypek Siemianowice Śląskie Siemionki
16Marta Paprocka, Bartłomiej Paprocki, Adam Paprocki (16), Jadzia Paprocka (14) i Kuba Paprocki (11) Rabka-Zdrój
17Wojtek i Filip (8 lat) Kapustka Żory wolne kapustki
18Iwona i Rafał (14 lat) Kapustka Żory szybkie kapustki
19Magdalena Witkowska, Tomasz Witkowski i Kalina Witkowska (12)Zabrze Witkowscy z Zabrza :)
20Kania Urban, Kania Sylwia, Kania Wojciech (10) i Kania Rafał (5)KobierniceKaniocki
21Filip (8 lat) i Konrad Ciuraszkiewicz Olkusz
22Michał Zawadzak, Agnieszka Zawadzak, Natalia Zawadzak (8), Adam Zawadzak (10) Kraków Czarne Koty
23Barbara Kokoszka – Bugla, Alicja Bugla (8), Emilia Bugla (6) i Tomasz BuglaKrakówNo to w drogę

Trasa piesza

kolor niebieski - kategoria KK, zielony - kategoria MIX, biały - MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Grzegorz  Welm i Eryk Welm Częstochowa Welm Team
2Kamila Trzcionka i Bartłomiej Gasiński Chorzów Zielone Żelki
3Dawid Urbański, Krzysztof Hertling KatowiceRuby i Rubszy
4Marcin Jeruzel i Jakub JeruzelKatowice
5Mirka Hanusik i Wojtek HanusikKatowiceLeo team
6Anna Tomczewska i Rafał TomczewskiKatowice Miłośnicy
7Łukasz Brzękowski, Mariusz Wcisło Kraków
8Maria Dudek i Zofia KiecJaworzno
9Mikołaj Gołuński i Anna Grzywna Kraków leniwce
10Katarzyna Migacz i Anna KurdzielZabierzów/Witeradów
11Julia Stalmach i Krzysztof Gorczaty Mysłowice
12Bartosz Trzcina i Alicja Trzcina Czechowice-Dziedzice Szuwarki
13Ewa Dąbrowska i Marek Dąbrowski Kraków, ZakopaneWesołe rodzeństwo 
14Mateusz Kazimierczuk, Andrzej Kulesza Kraków RocketHuel
15Max Jamrozik i Krzysiek Jamrozik KrakówJamromeny
16Sylwia Kłapczuk i Tomek PłechaKraków Syto
17Rafał Cader / Elżbieta Jasiak Bielsko-Biała Niewyspane Leniwce
18Adam Graczyk, Magdalena Graczyk Katowice Mamy świnkę morską ale jej nie zabraliśmy

Trasa AR

kolor niebieski - kategoria KK, zielony - kategoria MIX, biały - MM
L.p. Imiona i nazwiska Miasto Nazwa zespołu
1Marcin FrankowskiKatowiceFranki górą
2Marcelina Nagrodzka, Przemek Nagrodzki Kraków
3Sylwia Dzióbek, Sylwia Norwecka Wieliczka/Kraków
4Mariusz Michałowski i Paweł MazurekŻorySPF Team
5Michał i Szymon Mączka Siemianowice Śląskie Mamihlapinatapai
6Uladzislava Kruchkova i Anastasia Dzemidchyk Kraków Krokusy
7Agata i Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani
8Łukasz Prętki i Michał Pomin Faworyci Bukmacherów
9Kama Guzik i Paweł JachymKraków KiP
10Dariusz Pluta i Marek Jaskólski Bytom Winko Skład
11Bożena Latała i Andrzej KorbaKorba Latała
12Przemysław Zając i Maksymilian BednarczykGliwice MAKSYMalni
13Piotr Gocyła, Anna Aperlińska Dąbrowa Górnicza Fly School Rally Team
14Tadeusz Podraza i Mariusz OpiołaTarnów/KrakówTaDzik na Równi Pochyłej
15Adam i Anna Saletnik Rybnik MK Team
16Łukasz Czarnecki i Edyta CzarneckaTychy
17Piotr Gębala & Marcin Szczepaniak Konin
18Jacek Gocyła, Agata Lacheta Dąbrowa Górnicza Fly School
19Monika Stefańczyk i Piotr Duśko Wapienne Formacja Śląsk
20Aga Mrowiec, Mateusz Sporysz Bielsko-Biała
21Marcin Migacz i Dawid MigaczZabierzówRazy Dwa